intymnosc.pl
W Twoim Koszyku: 0 szt. Suma zakupów: 0,00zł
Jestes tutaj: » » 1X20304114
Blakoe Ring - Elektromagnetyczna Erekcja - REKOMENDUJEMY!

BLAKOE RING - ELEKTROMAGNETYCZNA EREKCJA - REKOMENDUJEMY!

PRODUCENTBlakoe
NUMER KATALOGU 1x20304114
DOSTEPNOŚĆ WYSYLKA 24H
KOSZT DOSTAWY od 9,90zl
ŚREDNIA OCENA
   (4)
   (5)
   (1)
   (0)
   (0)
WSZYSTKICH OPINII 10 (zobacz wszystkie)
500,00zł
399,90zł


wysylka-24h

opis

Pierścień Blakoe RingElektroniczna erekcja

potencja

Najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy sposób na poprawę wszystkich funkcji seksualnych wg klientów Intymnosc.pl

erekcja

Elektrodynamiczne działanie Blakoe Ring stymuluje pracę jąder co powoduje wzmożoną produkcję hormonów zwiększających popęd i energię życiową.

Inne, chemiczne środki nie tylko niosą ryzyko nieprzyjemnych skutków ubocznych ale przy dłuższym używaniu, mogą okazać się również szkodliwe dla zdrowia.

Pierścień Blakoe Ring jest wykonany z niebrudzacego się białego materiału, łatwo go nałożyć i wygodnie nosić. Używanie naszego pierścienia energetycznego jeszcze nigdy nie było tak proste, skuteczne i dyskretne. Nikt nie musi wiedzieć skąd czerpiesz energię oraz żywotność.

potencji

Najnowsze odkrycia technologiczne pozwoliły na stworzenie niezwykle skutecznego Mark III Blakoe Ring z materiałów wcześniej nieznanych nauce. Naszym głównym osiągnięciem jest fakt, że pomimo wcześniejszej sławy wśród tysięcy zadowolonych pacjentów teraz pierścieńjest nawet lepszy niż był wcześniej.

Mark III Blakoe Ring przewyższa wszystkie inne urządzenia, które pojawiły się przed nim. Pierścień jest produkowany z najnowocześniejszych materiałów. Jest gładki, niebrudzący, lekki i w sterylnym białym kolorze. Jeden rozmiar pasuje dla każdego, obejdzie się więc bez mierzenia i zamawiania w ciemno. Jego wygląd nie wzbudza skojarzeń, jest funkcjonalny i medycznie profesjonalny. Nasz pierścień jest niewidoczny pod ubraniem a używając go szybko zapomnisz, że w ogóle masz go na sobie. Twój odzyskany wigor i ochota do życia będą dla wszystkich tajemnicą i tylko Ty będziesz wiedział gdzie tkwi jego źródło.

Siła elektrodynamiki

Różne formy elektryczności są powszechnie wykorzystywane w medycynie. Od skanowania wnętrza ciała i wspomaganiu wzrostu kości aż po regenerację tkanek i wzmacnianie mięśni. Siła ta może odświeżyć umysł oraz ciało oraz stymulować krążenie krwi, co prawdopodobnie jest jej największą zaletą. Pierścień Blakoe Ring działa właśnie na zasadzie stymulacji elektro-dynamicznej.

Sukces na Antypodach

To właśnie w Australii po raz pierwszy doceniono i zarejestrowano nasz pierścień jako skuteczne urządzenie terapeutyczne. Zakończono właśnie rejestrację urządzenia w Unii Europejskiej więc wkrótce będzie ono docenione na całym świecie.

Sposób na impotencję!

pierścień erekcyjny

Pierścień Blakoe został stworzony by pomóc wszystkim cierpiącym na nietrzymanie moczu, jednak jego niespodziewane i cudowne działanie uboczne szybko wyszło na jaw.

Pierścień w niewiarygodny wręcz sposób poprawił życie seksualne wszystkim pacjentom Dr Blakoe.

Dowiedz się więcej

To nie powinno nikogo dziwić. Jednym z podstawowych problemów związanych ze starzeniem się jest fakt, że arterie tracą swoją elastyczność a ich ścianki robią się grubsze. Rezultatem tego jest pogorszenie krążenia krwi. To oznacza, że wszelkie tkanki cierpią na niedożywienie i braki tlenu, ponieważ to właśnie arterie dostarczają tlen i składniki odżywcze do organów ciała. Jednym słowem, tkanki nie pracują dobrze.

Organy, które produkują niezbędne dla organizmu substancje chemiczne także gorzej pracują na przykład jądra (odpowiedzialne za produkcję testosteronu).
Kiedy produkcja pewnych substancji chemicznych dramatycznie spada objawia się to pogorszeniem działania mechanizmów odpowiedzialnych za zdrowie fizyczne, psychiczne i seksualne.

Dzięki Blakoe Ring twój penis może już na stałe osiągnąć swój maksymalny potencjał.

Tysiące mężczyzn na całym świecie już skorzystało z pomocy tego narzędzia medycznego a teraz jest ono dostępne w internecie. Blakoe Ring to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż inne droższe, alternatywne metody.

Pierścień Blakoe pomaga elimimnować: impotencję, zmniejszony popęd płciowy i przedwczesny wytrysk.

Rezultaty jakie daje Blakoe Ring wydają się cudem dla stosujących go pacjentów. Dawno temu działanie elektromagnetyzmu uważano za magię. Dziś lepiej rozumiemy prawa fizyki i potrafimy wykorzystać dla na naszą korzyść.

Sposób na nietrzymanie moczu

Pierścień Blakoe Ring jest niezwykle skuteczny w przynoszeniu ulgi wszystkim cierpiącym na nietrzymanie moczu oraz inne schorzenia pęcherza lub zwieracza.

Dowiedz się więcej

Dzięki elektrodynamice pierścień może wyleczyć nietrzymanie moczu poprzez wzmocnienie osłabionych mięśni zwieracza. Pierwotnie, Dr. Robert Blakoe konstruował oryginalny pierścień Blakoe Ring jako cudowny środek dla wszystkich mężczyzn cierpiących na nietrzymanie moczu.


Pierwsze rezultaty utrzymały go w przekonaniu, że jego wynalazek działa i dalej konstruował prototypowe wersje dla swoich pacjentów. Wkrótce potem wieści o cudownych właściwościach pierścienia zaczęły opuszczać jego laboratorium. Tradycyjni lekarze wyśmiewali ten pomysł, nie mogąc uwierzyć, że coś tak prostego może rzeczywiście działać. Dzisiaj, kiedy wiadomo o wiele więcej o prawach natury, ci sami lekarze wykorzystują ten pomysł w leczeniu swoich pacjentów.

Sposób na niepełne erekcje

przyczyny impotencji

 

Energia elektryczna oraz delikatny ucisk jaki wywołuje pierścień stymulują krążenie krwi w narządach płciowych. To ułatwia i poprawia erekcję. Płytki dynamiczne zostały przebadane przez naukowców, którzy potwierdzili, że podczas noszenia pierścienia wytwarza się ciągły przepływ prądu.

Warto zaznaczyć, że to nie sam przepływ prądu powoduje erekcję ale raczej pomaga twojemu ciału odzyskać swoje naturalne możliwości seksualne. Z tego właśnie powodu pierścień Blakoe jest całkowicie bezpieczny i może być noszony tak często i tak długo jak chcesz, bez żadnych skutków ubocznych. Uwalniasz się w ten sposób również od zakłopotania w sypialni!

Sposób na bezpłodność!Czytaj dalej

Bezdzietne pary także mogą odnieść niesamowite korzyści z pierścienia Blakoe Ring. Dzięki temu, że jądra znajdują się dalej od powierzchni ciała są one lepiej chłodzone a to zwiększa produkcję spermy. Tak działa pierścień Blakoe Ring!

Sposób na przedwczesny wytrysk!Czytaj dalej

Mężczyźni, którzy cierpieli na tę bardzo powszechną i niezwykle deprymującą dolegliwość twierdzą, że po użyciu pierścienia Blakoe Ring uzyskali zaskakująco pozytywne rezultaty.

Sposób na powiększenie penisa!Czytaj dalej

Dwa niezależne badania potwierdzają dodatkową korzyść ze stosowania pierścienia Bloake Ring, szczególnie istotną dla wszystkich panów z kompleksem małego penisa. Podczas noszenia urządzenia penis osiąga swoje maksymalne wymiary.

Sposób noszenia pierścienia BlakoeCzytaj dalej

Blakoe Ring może być noszony według indywidualnych potrzeb. Dla niektórych mężczyzn jest tak wygodny i bezproblemowy, że noszą go codziennie. Inni natomiast, noszą go po kilka godzin dziennie. Niektórzy wolą nosić pierścień tylko podczas stosunków. Wybór należy do Ciebie.

Pierścień wygodnie dopasowuje się do narządów płciowych każdego mężczyzny. Przylega do podstawy penisa za moszną i jądrami. Może być zdejmowany podczas stosunków, jednak wielu mężczyzn nosi go 24 godziny na dobę. Podczas uprawiania seksu jego dotyk niezwykle stymuluje wrażliwe organy partnerki co znacznie zwiększa odczuwaną przez nią przyjemność.

Raporty medyczne Czytaj dalej

Raport doktora Alana J. Coopera, chirurga i ginekologa na temat oryginalnego pierścienia energetyzujacego Blakoe Ring, opublikowany w „Call Magazine”:
zaburzenia wzwodu

Odnośnie produkcji spermy oraz tworzenia komórek reprodukcyjnych udowodniono, że łagodny prąd elektryczny powoduje zwiększoną produkcję silniejszych, bardziej żywotnych i wytrzymalszych plemników. Co więcej, pozytywnym efektem jest również polepszenie i wydłużenie erekcji, co uwalnia pacjenta od impotencji i pozwala mu odzyskać utracone możliwości seksualne.

Od lat 30 dwudziestego wieku, kiedy to pierścień Blakoe wszedł na rynek, został on sprzedany tysiącom mężczyzn na całym świecie. Chociaż wielu seksuologów leczy pacjentów z problemami seksualnymi środkami doustnymi jak i zastrzykami z substancji aktywnych to wygląda na to, że połączenie tej terapii z noszeniem pierścienia nie jest w jakikolwiek szkodliwe. Efekty używania naszego pierścienia są raczej uzupełnieniem terapii hormonalnej powodując efekt synergii. Oznacza to, że obydwie terapie wzmacniają wzajemnie swoje działanie.

Istnieją oczywiste chorobowe przyczyny impotencji spowodowane na przykład chorobami narządów płciowych lub układu wydalniczego. Jednak to stopniowy i jak do tej pory uważano nieunikniony spadek produkcji testosteronu jest najważniejszym winowajcą. Założenie, że podawanie pacjentowi testosteronu rozwiąże problem jest logiczne. Jednak z doświadczenia wiem, że to wcale nie rozwiązuje problemu. Tylko w przypadkach kiedy w surowicy krwi jest niezwykle niski poziom testosteronu jego suplementacja częściowo pomaga rozwiązać problem.

Istnieją trzy możliwe wytłumaczenia dlaczego pierścień tak skutecznie działa. Po pierwsze, samorzutny prąd elektryczny generowany między płytkami a wilgotną skórą może powodować zwiększanie przepływu krwi w narządach płciowych.

Po drugie, niezaprzeczalny efekt uciskowy opaski urządzenia może powodować zatrzymanie większej ilości krwi w komorach penisa, co pomaga w osiąganiu i dłuższym utrzymywaniu erekcji.

problemy z potencją

Po trzecie sam pierścień podczas stosunku może zapewniać dodatkowe doznania obojgu partnerom. Partnerzy potwierdzali ten efekt podczas zdawania relacji z działania pierścienia. Co interesujące, większość kobiet twierdziło, że pierścień zapewniał przyjemną stymulację mechaniczną warg sromowych oraz łechtaczki. Ten przyjemny efekt pozwolił im kontynuować badania, gdyż na początku cześć pacjentów odnosiło się niechętnie do noszenia pierścienia.

Podsumowując, nie ma najmniejszych wątpliwości, że pierścień Blakoe może przynieść ulgę większości mężczyznom dotkniętym problemem impotencji. Urządzenie może być stosowane na własną rękę lub jako metoda wspomagająca leczenie farmakologiczne.

opinie

Srednia ocena z opinii
(10 Opinii klientow)
Napisz Recenzję
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
ja najbardziej cenie w tym urządzeniu jego dyskrecje. nałożyłem, spróbowałem i partnerka nic a nic się nie zorientowała. chyba nei powinienem miec wyrzutow sumienia, nie? ;)
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
do pana na dole: urządzenie jest chińskie, jak większość rzeczy na naszym rynku, takie czasy ;) moje sie nei rozlecialo do teraz, a kupiłem w zeszły roku i bardzo sobie cenię. pozdrowienia z gliwic
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Zajebiste urządzenie polecam wszystkim, którzy mają problem z erekcją!!
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
pewnei nie pomoge ci zbytnio, bo nie uzywam tego zbyt dlugo, jesli jakos ulatwi ci sprawe to napisze ze jestem zadowolony, bo teraz nie mam roblemu z tym zeby mi stanal, nie mam probelemu ze mi w trakcie sie cos popsuje z niemocy, szaleje jak mlody bog, to w sumie tyle .. Robert29
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
no i super. i po co sie szprycowac jakimis chemikaliami jak mozna wykorzystac naturalne wlasciwosci fizyki:_ niech ktos kto stosuje to juz dlugo opisze jakies sa efekty?! plis, Kamil
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
kupilam wujkowi na nietrzymanie moczu a tu sie okaze za miesiac ze harcuje jak najtolatek ;P
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
dla mnie jedynym minusem jest to ze trzeba to bardzo ostrożnie nakladac zeby sie nie "przyszczypnac" :/ poza tym działa tak ze mam dłuższą erekcję i wiekszy popęd. Nosze go codzinnie, i nie widac go spod ubrania. no takze działanie wygrywa z obawa przyszczypniecia tak czy siak ;)
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
ja zanim zamowilem to zorientowalem sie w temacie, oczywiscie obawy mialem jak chyba kazdy, ale... kto nie ryzykuje ten szampana nie pije, uczucie podczas noszenia sprzetu jest mile:) nie jest to zaden prąd który "kopie" ;) absolutnie:) rzeczywiscie pobudza i stymuluje czlonka. czekam na opisywane dlugotrwale efekty
Ocena: 3 z 5 Gwiazdek!
kurcze, caly czas sie waham, przeczytalemo tym pobudzaniu naczyn pradem :_ mieszane mam uczycia...
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Swietne! ilosc spermy sie powiekszyla i mam intynsywniejsza erekcje, a w sumie na ten efekt jakos specjalnie dlugo czekac nie musialem, moze troche ponad dwa tygodnie i jest juz swietnie Patryk
Napisz Recenzję

instrukcje

1. Uwagi dla masywniejszych mężczyzn
2. Czyszczenie
 

Później należy nasunąć drugą część główną na pierwszą umieszczając penis w stanie spoczynku we wnętrzu pierścienia. Penis nie powinien być w erekcji chociażby częściowej. Upewnij się, że obydwa jądra są z przodu pierścienia podczas dociskania obydwu połówek urządzeń do siebie. Jeżeli pierścień ześlizguje się kiedy jest już zamknięty wymień dłuższe nakładki na krótsze i postępuj tak samo jak poprzednio.

Później należy nasunąć drugą część główną na pierwszą umieszczając penis w stanie spoczynku we wnętrzu pierścienia. Penis nie powinien być w erekcji chociażby częściowej. Upewnij się, że obydwa jądra są z przodu pierścienia podczas dociskania obydwu połówek urządzeń do siebie. Jeżeli pierścień ześlizguje się kiedy jest już zamknięty wymień dłuższe nakładki na krótsze i postępuj tak samo jak poprzednio.

By uniknąć przytrzaśnięcia delikatnej skóry i owłosienia łonowego przed nałożeniem pierścienia nałóż na penis i jadra małą foliową torebkę. Penis, jądra i owłosienie powinny znajdować się wewnątrz torebki. Po założeniu pierścienia zdejmij torebkę.

 

 

Aby sprawnie rozmontować urządzenie należy pociągnąć dwie części główne pierścienia za część z metalowymi płytkami.

FAQ

Zazwyczaj dwa tygodnie to wystarczający czas by odzyskać potencję. Nawet mężczyźni, którzy cierpią na tę przypadłość od dłuższego czasu doznają znaczącej poprawy dzięki noszeniu pierścienia Blakoe. By poprawić i utrzymać efekty pierścienia wielu mężczyzn zapewne zmieni sposób odżywiania. Niektórzy by osiągnąć maksymalne efekty powinni zażywać suplementy witaminowe i mineralne. Poniżej przedstawiamy porady jak zmaksymalizować efekty uzyskiwane dzięki pierścieniowi: 

Jedz więcej świeżych pokarmów, włączając w to owoce i warzywa. Zwiększ ilość błonnika w swojej diecie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Niektóre suplementy witaminowe mogą być bardzo pomocne, szczególnie witamina C i E. Także minerały takie jak cynk, magnez oraz potas mogą pomóc w twoim problemie.
 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Tak! Przez lata, nasz pierścień energetyczny był noszony przez tysiące mężczyzn na całym świecie i dlatego wiemy, że jest całkowicie bezpieczny. Żaden z użytkowników nie skarżył się na skutki uboczne. Pierścień jest całkowicie naturalnym, nieinwazyjnym, wolnym od chemikaliów narzędziem. Nie musisz obawiać się zastrzyków i innych nieprzyjemności, co często ma miejsce w przypadku innych dostępnych metod.

   

  dawka

  Zazwyczaj dwa tygodnie to wystarczający czas by odzyskać potencję. Nawet mężczyźni, którzy cierpią na tę przypadłość od dłuższego czasu doznają znaczącej poprawy dzięki noszeniu pierścienia Blakoe. By poprawić i utrzymać efekty pierścienia wielu mężczyzn zapewne zmieni sposób odżywiania. Niektórzy by osiągnąć maksymalne efekty powinni zażywać suplementy witaminowe i mineralne. Poniżej przedstawiamy porady jak zmaksymalizować efekty uzyskiwane dzięki pierścieniowi: 

  Jedz więcej świeżych pokarmów, włączając w to owoce i warzywa. Zwiększ ilość błonnika w swojej diecie.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • Niektóre suplementy witaminowe mogą być bardzo pomocne, szczególnie witamina C i E. Także minerały takie jak cynk, magnez oraz potas mogą pomóc w twoim problemie.
 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Tak! Przez lata, nasz pierścień energetyczny był noszony przez tysiące mężczyzn na całym świecie i dlatego wiemy, że jest całkowicie bezpieczny. Żaden z użytkowników nie skarżył się na skutki uboczne. Pierścień jest całkowicie naturalnym, nieinwazyjnym, wolnym od chemikaliów narzędziem. Nie musisz obawiać się zastrzyków i innych nieprzyjemności, co często ma miejsce w przypadku innych dostępnych metod.

   

  BLAKOE RING - ELEKTROMAGNETYCZNA EREKCJA - REKOMENDUJEMY!

  500,00zł
  399,90zł
     

  Twój koszyk

  Koszyk więcej
  ...jest pusty

  Centrum zamówien

  zamówienia SMS/mobile:
  512 10 98 07

  tel. stacjonarny:
  (22) 304 71 13

  email: zamowienia@intymnosc.pl
  GG: 3280078

  pon-pt: 09:00-22:00
  sob-niedz: 10:00-18:00

  Centrum zamówien

  CENTRUM
  Sexshop w Warszawie
  Galeria Pólnocna Dworca Centralnego
  Aleje Jerozolimskie 54, lokal 55
  pon-sob: 12:00-20:00
   
  KABATY
  Sexshop na Kabatach
  ul. Kabacki Dukt 2
  pon-pt: 09:00-22:00
  sob-niedz: 10:00-18:00

  Newsletter

  Wlasnie zapisales sie do Newslettera Intymnosc.pl.
  Juz tylko kilka klikniec dzieli Cie od dolaczenia
  do elitarnego grona naszych czytelników. Sprawdz email i potwierdz
  aktywacje Newslettera.
  Twój email istnieje juz w naszej bazie.