Spanking. Chcesz dostać klapsa?

W naszym serwisie możesz przeczytać o różnych zachowaniach, potrzebach i fantazjach seksualnych. Do wielkiej puli erotycznych szaleństw należy dodać spanking. To wcześniej nie wspominana, a bardzo powszechna sprawa, która dotyczy większości par na całym świecie. A co znaczy to zagraniczne słowo? Spanking znaczy tyle, co “klaps w tyłek”

Jest to zachowanie seksualne, które polega na zadawaniu uderzeń bądź klapsów, najczęściej w pośladki, mające na celu podniecenie seksualne obojga partnerów. Klapsy mogą być zadawane zarówno dłonią, jak i specjalnymi paletkami lub innymi przedmiotami, takimi jak pasek czy szczotka do włosów. Spanking wiązany jest z grupą zachowań typu BDSM (Bondage, Discipline, Sadism, Masochism). Może przybierać również formę poniżenia seksualnego. Pierwsze wzmianki o spankingu miały już miejsce w wiktoriańskiej pornografii i starych nowelach erotycznych.

Niektórych może dziwić, jak to możliwe, żeby czerpać przyjemność z bicia innej osoby a tym bardziej otrzymywania lania od kogoś. Wielu myśli: ?przecież to sadyzm i zboczenie?. To zdecydowanie za dużo powiedziane. Dający lanie w przeważających przypadkach nie jest sadystą. Najczęściej jest to kulturalna osoba, znająca granice przemocy i nie przekraczająca ich. Zwykle to człowiek, którego kręci czerwieniąca się pupa i lubi czuć dominację. Z kolei osoba bita w wielu przypadkach ma świadomą ochotę poczuć się bezbronna i poniżona. Dość znane jest określenie ?niegrzeczna dziewczynka?. Poprzez lanie otrzymuje ona oczyszczenie i ucieczkę, bo pozbywa się lub przestaje myśleć o swoich życiowych problemach.

Klapsy nie muszą być dawane jako danie główne. Mogą być też dodatkiem i mieć miejsce podczas seksu, jako jego urozmaicenie. Gdy otrzymuje je kobieta, to czuje się bardziej zdominowana a facet może poczuć władzę. Oczywiście może może to działać w drugą stronę (i bardzo często tak się dzieje).

W spankingu ważne jest, żeby poznać granice. Partnerzy powinni wiedzieć na ile mogą sobie pozwolić i razem spełniać swoje pragnienia. Jeżeli lanie ma otrzymać kobieta i chce kilka lekkich klapsów to nie można skusić się na 30-minutowe bicie z całej siły. Nie będzie to dla niej miało nic wspólnego z przyjemnością, a poza tym to niezgodne z regułami. I nie będzie chciała do tego wrócić. Jeżeli karany chce być porządnie wychłostany, to ma do tego prawo. Jest wolnym człowiekiem i można spełnić jego życzenie. Najważniejsze jest, żeby wcześniej ustalić zasady tej “zabawy”.

W internecie roi się od stron poświęconych spankingowi. Ludzie mogą tam zasięgnąć porady klapsowego eksperta, poszukać drugiej osoby, która chciałaby się zabawić w tego typu igraszki oraz poznać techniki “spuszczania komuś lania”. Jak wynika z informacji zawartych na pierwszej polskiej stronie o spankingu, ten typ zabawy preferowany jest najbardziej przez poważnych ludzi, którzy zajmuja wysokie stanowiska kierownicze i próbują znaleźć sposób do dania upustu swoim frustracjom. Autorzy serwisu zapewniają, że według badań psychologiczno-seksuologicznych spanking nie jest odchyleniem, a sposobem wyrazu emocji seksualnych. Jeśli więc macie ochotę na odrobinę pikanterii w swoim pozyciu, to nie krępujcie się i zaproponujcie klapsa swojemu partnerowi. Kto wie, może odwdzięczy się tym samym?

 

Podziel się!
 • Facebook
 • Śledzik
 • Zmień swój opis
 • Wykop
 • Twitter
 • Blip
 • Grono
 • MySpace
 • Pinger
 • Kciuk.pl

Artykuł czytano 6 112 razy.

powiazane artykuly:
 • Mowa ciała kobiety

  Po czym poznać, że ona jest Tobą zainteresowana? Wielu mężczyzn zastanawia fakt czy kobiety wysyłają znaki dając do zrozumienia, iż są zainteresowane tą drugą osobą. Czy kobieta, o wiele bardziej subtelna niż facet, wysyła wyraźnie widoczne sygnały dające mu do myślenia? Oczywiście! Jeśli kobieta jest zainteresowana to da ci to odczuć, ale znając pewne tajemnice jej (...) Czytaj dalej
 • Seksoholizm – czego jeszcze o nim nie wiesz?

  Seksoholizm to poważna choroba. Jej przyczyny i skutki, a także przebieg mogą być często dla nas niezrozumiałe. Nie często stykamy się z tym problemem, częściej funkcjonuje w naszych żartach, niż w realnym życiu. By lepiej ją zrozumieć, zapoznaj się z kilkoma faktami, o których być może jeszcze nie słyszałaś/słyszałeś: Seksoholizm (...) Czytaj dalej
 • Czy romiar ma znaczenie?

  Rozmiar penisa   Rozmiar penisa jest uwarunkowany czynnikami niezależnymi od nas. Jednak jego wielkość może być przyczyną niepokoju mężczyzn tak młodszych, jak i starszych. Pytań dotyczących penisa pojawia się bez liku. Jaka jest jego średnia wielkość? Czy mogę powiększyć jego rozmiar? Czy rozmiar ma znaczenie, czy też nie?   Średni rozmiar penisa   Określanie średniej wielkości penisa w danej grupie (...) Czytaj dalej
Dodano 04-11-2010 w kategorii: Artykuły, Polecane

Komentarze:


 1. marcel
  16-01-2012
   

  Marzę o klapsach , laniu sparkingu

  Ten rodzaj kary był mi obcy. Zawsze za swoje wyskoki płaciłem aresztem domowym lub zakazem oglądania telewizji.
  Nigdy nie dostawałem od rodziców w skórę.
  Pierwsze lanie w życiu i niestety ostatnie dostałem , kiedy miałem chyba czternaście lat , w czasie wakacji u cioci .
  Była samotnie mieszkającą kobietą w średnim wieku i prowadziła gospodarstwo na Mazurach.
  Czas spędzałem nad jeziorem , w lesie , no i też pomagając jej przy obowiązkach.
  Często nudziłem się ,więc z nudów przychodziły mi do głowy różne głupie pomysły.
  Pewnego razu właśnie z nudów , ale i z dziecięcej głupoty , omal nie puściłem z dymem
  gospodarstwa cioci.
  Bawiłem się na podwórku , blisko drewnianej szopy, podpalając patyki i słomę.
  Kuzynki nie było akurat koło domu , bo pojechała do jakiegoś urzędu do miasta.
  Panował wtedy upał, było gorąco , sucho i nagle rozszalał się ogień.
  Całe szczęście ,że zauważył to jej sąsiad i ugasił płomienie.
  Oczywiście , o wszystkim opowiedział cioci.
  Bałem się konsekwencji , a zwłaszcza , tego , że o wszystkim dowiedzą się rodzice.
  Poprosiłem więc ciocię , by to ona mnie ukarała i nie dzwoniła do domu.
  Ciocia ostro na mnie spojrzała i stanowczym tonem powiedziała , bym szybko zdjął
  spodenki i majtki i położył się na łóżku.
  Kolana zmiękły mi ze strachu . Koledzy , którzy często dostawali pasem .opowiadali , że to koniec świata . Bałem się ogromnie. Prosząc o karę , spodziewałem się ,że będę musiał więcej pomagać jej przy pracach w gospodarstwie .Nie myślałem o laniu.
  Cioci przez chwili nie było przy mnie, bo wyszła do komórki , a ja z gołym tyłkiem leżałem na łóżku . Cierpiałem też ze wstydu , bo mając te….. naście lat – musiałem obnażyć się przed kobietą.
  Cioteczka wróciła z rzemiennym paskiem w ręku.
  Spojrzała na mnie i ostro powiedziała , że za moją głupotę , za to że prawie pozbawiłem
  ją domu i że przez te wydarzenie , o mało co nie wylądowała w szpitalu z zawałem serca, będę ukarany takim laniem ,że do końca życia tego nie zapomnę. Przykazała też, abym nie zasłaniał pupy rękami , nie rzucał się ,, bo będzie bolało podwójnie.
  Zapanowała cisza i nagle usłyszałem świst paska , a potem poczułem straszny ból , który rozlał się po całym ciele a epicentrum na mojej pupie.
  Na chwilę zapomniałem o świecie.
  Kiedy oprzytomniałem , zacząłem krzyczeć , wrzeszczeć i wyć.
  Wszystko na nic. Kolejne razy spadały na mój tyłek.
  Błagałem ,żeby już przestała . Kuzynka nie odzywała się , tylko sapała i równomiernie chłostała moje gołe pośladki. Lanie zdawało się nie mieć końca , ból był nie do zniesienia , łzy spływały mi po policzkach , a pot po plecach.
  Byłem pewien , że moja dupa jest cała roztrzaskana , a ciocia nie przestawała , biła raz za razem , to w jeden , to w drugi pośladek.
  Błagałem szlochając żeby przestała .
  Próbowałem się podnieść ., ona ostro syknęła i nakazała bym nadal leżał. Zaplanowała jeszcze dziesięć razów za niepodporządkowanie się i to ja miałem je głośno odliczać.

  Znów słuchać było świst paska i mój zmieniony od płaczu głos liczący do dziesięciu.
  Po dziesiątce ciocia wyprostowała się , zgarnęła opuszczone włosy i powiedziała , że
  dupa nie szklanka , nie stłucze się , a taka lekcja na pewno nuczy mnie rozsądku.
  Swoje dzieci też tak rozumu uczyła i wyrosły na porządnych ludzi.
  Zapłakany i obolały długo leżałem na łóżku i rozmyślałem o tym co się wydarzyło.
  Czułem , że długo nie będę mógł swobodnie usiąść i że do wakacji nie będę mógł pokazać się w kąpielówkach nad jeziorem.

  Dziś mam 30-parę lat .
  Chciałbym jeszcze raz to samo przeżyć ,często fantazjuję nad temat wymierzania kar – i mnie w roli ofiary, tak jak wtedy na mazurach.
  Czuję że poprzez otrzymanie lania i czerwieniejącą się moją pupę chcę i poczuć się bezbronny wobec kobiety- takie coś w rodzaju oczyszczenia , która czasami lubi też poczuć władzę nad mężczyzną i porządnie dyscyplinką smagać jego nagie pośladki .

  Pisałem na różnych forach i portalach towarzyskich w Internecie , i do pism erotycznych.
  Oddźwięk tych moich apeli był skandaliczny.
  Odpisywały panie zatrudnione w agencjach towarzyskich, panowie o skłonnościach
  Homo.
  Brakuje mi takiej przygody.
  Szukam kobiety, która po prostu sprawi mi porządne lanie paskiem na gołą pupę.
  Może to zrobić sama lub w obecności koleżanek.

  KOBIETO !

  Jeżeli wkurza Ciebie w pracy Twój szef, a ty gromadzisz w sobie negatywne emocje ….
  daj sobie luzu … napisz do mnie …. póżniej chwyć pasek w dłoń i zlej mocno moją
  gołą pupę.
  Przekonasz się ,że poczujesz się lepiej .brakiem odpowiedzialności , presji , ciężaru
  A ty Kobieto – przez chwilę poczuć władzę.
  A może i Ty chciałabyś poczuć pręgi na pupie ? Poszukuję zdecydowanej kobiety z Warszawy lub okolic, w wieku 18-50lat, z niekrępującym lokalem . Agencje towarzyskie odpadają. Niestety nie dysponuje lokum , ani kasą na hotel.
  Z niecierpliwością czekam na e-mail , chętnie z foto na adres
  marcus@dentonet.pl
  Kontakt z panami mnie nie interesuje , proszę więc aby do mnie nie pisali

  Marcel z Warszawy

Skomentuj

Pola oznaczone są wymagane.

*