intymnosc.pl
W Twoim Koszyku: 0 szt. Suma zakupów: 0,00zł
Jestes tutaj: » » 3X20290204+1X20291537
Vialafil - 90 kapsułek + Żel GRATIS!

VIALAFIL - 90 KAPSUłEK + ŻEL GRATIS!

PRODUCENTVialafil
NUMER KATALOGU 3x20290204+
1x20291537
DOSTEPNOŚĆ WYSYLKA 24H
KOSZT DOSTAWY od 9,90zl
ŚREDNIA OCENA
   (18)
   (9)
   (1)
   (0)
   (0)
WSZYSTKICH OPINII 28 (zobacz wszystkie)
449,90zł


wysylka-24h

opis

Vialafil 90 kapsułek + 30 ml żelu - bez recepty!Stworzony, by wspierać męską potencję

Vialafil kapsułki 3x 30 szt.

 

erekcja

Vialafil to suplement diety o wyjątkowej formule, który został stworzony w trosce o męskie zdrowie seksualne. Jest alternatywą dla drogich leków przepisywanych na receptę.

Skład tego preparatu został opracowany przez ścisłą czołówkę naukowców z dziedziny męskiej potencji. Dzięki temu w naturalny sposób możesz wpłynąć na znaczne polepszenie swojego życia seksualnego. Ten ekskluzywny środek pomoże Ci w spotęgowaniu Twojego pożądania i wzmocnienia Twoich sił seksualnych.

problemy z erekcją

Vialafil jest znaną alternatywą niebieskiej pigułki na naszym rynku. Jego receptura została opracowana tak, aby korzystnie wpływać na męską erekcję Ich zadaniem jest mobilizacja organizmu do poszerzenia naczyń krwionośnych - to może prowadzić do polepszenia i wydłużenia czasu trwania erekcji.

Jak to działa?

Czy miewasz czasem trudności z osiągnięciem wystarczającej i satysfakcjonującej erekcji? Jeśli odpowiedź brzmi "tak" to najprawdopodobniej masz zaburzenia erekcji, zwane impotencją. Nie jesteś odosobniony z tym problemem. Wielu mężczyzn boryka się z ta samą dolegliwością. Większość z nich doświadcza tego rzadko. Jednak dla części z nich jest to problem życia codziennego. Nie ma się czym załamywać. To normalne. Wraz z postępującym wiekiem Twoje organy powoli tracą młodzieńczą efektywność. Na szczęście jest Vialafil, który został stworzony z myślą o Tobie!

Dowiedz się więcej

Na pewno zauważyłeś, że zaczynasz potrzebować coraz intensywniejszej stymulacji, aby osiągnąć pełną erekcję. Bardzo możliwe również, iż wydłuża się okres dochodzenia do orgazmu - który to już nie jest tak obfity i przyjemny jak bywało wcześniej. Opisany zanik możliwości seksualnych jest bardzo powszechny w społeczeństwie. Niestety, część mężczyzn nie osiąga erekcji pozwalającej na uprawianie seksu i czerpanie satysfakcji z życia erotycznego. Medycznym terminem opisującym tę przypadłość jest ED (dysfunkcja erekcji ang. Erectile dysfunction).

Skutecznie wylecz impotencję!

tabletki na potencję

ED może być problemem natury fizjologicznej. Normalnie, gdy mężczyzna jest seksualnie pobudzony jego penis wypełnia się wzmożoną ilością krwi - dzięki czemu staję się większy i twardy. Jeśli mężczyzna cierpi na ED do jego penisa dochodzi zbyt mała ilość krwi. Przez co niemożliwym jest osiągnięcie pełnej erekcji bądź tracenie jej w trakcie uprawiania seksu.

Wielu mężczyzn boryka się z tym, jakże przykrym, problemem. Według sondaży aż połowa populacji męskiej w przedziale wiekowym 40-70lat odczuwa symptomy ED. Nawet, jeśli przydarzy się tylko raz, należy być świadomym problemu ED. Jednak w większości przypadków problemy występują co jakiś czas.

Jakie są przyczyny dysfunkcji erekcji (ED)?

środki na potencję

Na prawidłową erekcję składa się kilka konkretnych czynników. ED daje znać o sobie, jeśli mamy problem choćby tylko z jednym z czynników tej sekwencji. Mogą to być impulsy nerwowe wysyłane z mózgu, rdzeń kręgowy, tkanki okoliczne organów płciowych, konkretne mięśnie, tętnice, tkanka włóknista itd.

Na domiar złego wiele powszechnie używanych leków może powodować ED w wyniku efektu ubocznego. Są to m.in. leki takie jak: regulatory ciśnienia krwi, leki antydepresyjne i wiele innych.

Popraw swoją potencję, zaskocz partnerkę!

Dowiedz się więcej

Badacze naukowi uważają również, iż psychologiczne czynniki równie dobrze mogą przyczynić się do problemów z potencją. Stres, nerwy, poczucie winy, depresja, niska samoocena oraz strach przed porażką seksualną to 10 do 20% przyczyn ED.

Inną przyczyną impotencji jest także palenie papierosów, które skutkuje osłabieniem układu krwionośnego jak i zaburzeniami hormonalnymi (jak zbyt mała ilość testosteronu).

Poprawa erekcji

potencji

Relatywnie dość spore stężenie tlenku azotu owocuje rozszerzaniem i relaksem gładkich mięśni.

Synteza ta może zostać aktywowana przez szereg substancji. Szczególną uwagę należy zwrócić na neurotransmitter acetylcholine.

Składniki:

 • L-Arginine - męskie hormony rozwiń opis
  To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Pomaga też w wydzielaniu hormonów m. in. hormonu wzrostu. Przez to oddziałuje na wzrost wielkości męskiego członka. Uwaga: należy pamiętać, że Arginina może wpływać na zmiany stężenia potasu, zwiększa kwasowość w żołądku a także poziom glukozy we krwi. Dlatego należy pamiętać, aby nie przekraczać dawki dziennej preparatu.
 • Yohimbe - twardy, nabrzmiały penis rozwiń opis
  to nazwa drzewa występującego w Afryce. Jego kora zawiera johimbinę, która powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, a tym samym obniżenie ciśnienia krwi. Johimbina jest stosowana w większości suplementów na impotencję. Mieszkańcy Kamerunu, Gabonu i Zairu stosują johimbinę od wieków w celu zwiększenia ich sprawności seksualnej. Johimbina wykazuje zdolność zwiększania przepływu krwi do penisa co przyczynia się do poprawy erekcji i zwiększenia jego rozmiarów. Johimbina zapobiega także przedwczesnemu wytryskowi. Zwiększa libido, poprawia czułość narządów, dzięki czemu zwiększa się przyjemność z aktu seksualnego. Poprawia także wytrzymałość. Skutki uboczne: brana przez dłuższy czas może mieć wpływ na centralny układ nerwowy, wywołując nerwowość i lęki; nieregularny rytm serca, niewydolność nerek, atak serca. Przyjmowana doustnie może podrażniać żołądek, a także powodować nadmierne pobudzenie, drgawki, zaburzenia snu, niepokój, wysokie ciśnienie krwi, zawroty głowy, problemy żołądkowe, ślinotok, ból zatok, drażliwość, ból głowy, częste oddawanie moczu, wzdęcia, wysypkę, nudności i wymioty. w dużych dawkach johimbina jest inhibitorem monoaminooksydazy (MAO), więc może wywołać skutki uboczne, gdy jest przyjmowana z produktami spożywczymi zawierającymi tyraminę (np. wątróbki, sery, czerwone wino), oraz z lekami OTC zawierającymi fenylopropanolaminę - stosowane np. w lekach na niedrożność nosa i zmniejszających apetyt - gdyż zwiększają one prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych.
 • Muira Pauma - pobudzenie rozwiń opis
  ostatnio szalenie popularny składnik pozyskiwany z rośliny z dorzecza Amazonki, który stosowany jest przy leczeniu obniżonej potencji oraz libido od wielu lat. Stosowany przez rdzennych mieszkańców Brazylii silny afrodyzjak. Poprawia kondycje seksualną i dodaje energii. Badania wykazały większą skuteczność wyciągu z kory Muiry puamy nad Johimbą! Muira puama zapobiega także osłabieniu organizm, działa kojąco na stres i zmniejsza wypadanie włosów. Możliwe skutki uboczne: Bezsenność.
 • Maca - wytrzymałość i energia rozwiń opis
  dostarcza organizmowi niezbędnych aminokwasów. Zawiera fitohormony, minerały i witaminy. Zalecana dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Maca stosowana od dawna przez peruwiańskich Indian jako środek wzmacniający organizm. Swoje zastosowanie znajduje w stanach osłabienia, wycieńczenia i niedożywienia organizmu. Jest uważana za preparat poprawiający pamięć i zdolność przyswajania wiedzy oraz energizujący. Działa pozytywnie na układ rozrodczy, reguluje gospodarkę hormonalną. U kobiet łagodzi dyskomfort okresu przekwitania, u mężczyzn wspomaga leczenie impotencji i bezpłodności, może zwiększyć liczbę plemników w spermie. Składnik ten stosowany jest jako afrodyzjak. Możliwe skutki uboczne: Przy dłuższym stosowaniu zbyt dużych dawek może doprowadzić do hiper aktywności seksualnej mężczyzn, gdyż może znacznie podnieść poziom testosteronu w organizmie.
 • Gingko Biloba - zdrowie i siła rozwiń opis
  Miłorząb jest uznawany za najstarsze drzewo - istnieje od ok. 150 do 200 milionów lat. Chińczycy używali miłorzębu przez tysiące lat na rózne dolegliwości, w Europie pojawił się w XVIII wieku, a dziś używany jest na całym świecie. Jest jednym z najlepiej zbadanch ziół. W tradycyjnej medycynie chińskiej miłorząb był stosowany do łagodzenia astmy, chorób płuc. Był także stosowany do zwiększenia seksualnej energii, regulacji przepływu krwi i poprawy ogólnego samopoczucia. Miłorząb działa zwiększając przepływ krwi do mózgu i poprawiając ukrwienie wszystkich naczyń krwionośnych, dzięki czemu tlen i wartości odżywcze są łatwiej dostarczane. Ginkgo jest znane z pozytywnego wpływu na funkcjonowanie mózgu i zapamiętywania, usuwania zmęczenia psychicznego i braku energii. Z tego względu przypisuje mu się także właściwości pomocne przy zapobieganiu i łagodzeniu skutków choroby Alzheimera. Ginkgo poprawia także metabolizm, reguluje neurotransmitery i poziom zużycia tlenu w mózgu, który zużywa 20% tlenu w całym organizmie. Może także pomóc w kontrolowaniu poziomu cholesterolu, wzmacniania żył i naczyń krwionośnych. Jest pomocny przy wspomaganiu męskiej potencji, poprawia jakość skóry a także leczy choroby uszu i oczu. Możliwe skutki uboczne: mając tak duży wpływ na organizm miłorząb nie pozostaje również bez skutków ubocznych. Należy być ostrożnym przy przyjmowaniu Ginkgo razem z anty-koagulantami (np. aspiryną). Miłorząb może powodować uczucie dyskomfortu w przewodzie pokarmowym i bóle głowy. Nie należy go stosować z lekami przeciwdepresyjnymi (MAOI), ze względu na szkodliwe interakcje. Może zwiększyć prawdopodobieństwo nadmiernego krwawienia, nie należy przyjmować w przypadku zaburzeń krzepnięcia krwi, mogą także wystąpić bóle głowy, zmęczenie, biegunka, nudności i wymioty. W razie wystąpienia którychś z wymienionych objawów należy zmniejszyć dawkę.
 • Catuaba Bark - sprawność seksualna rozwiń opis
  kora cięta Catuaby, brazylijskiego drzewa, jest znana jako jeden z najsilniejszych naturalnych afrodyzjaków. Badania nad tym ziołem wciąż trwają. Afrodyzjak ten podnosi libido, zwiększając pożądanie seksualne, zapobiega przerostowi prostaty. W Japonii trwają badania nad zastosowaniem Catuaby do leczenia HIV - wiele wskazuje na to, że Catuaba może mieć wpływ na zahamowanie rozwoju tej choroby oraz ochronie systemu immunologicznego u pacjentów z AIDS. Catuaba może spowodować sny erotyczne i zwiększenie pożądania seksualnego obu płci. Możliwe skutki uboczne: Na początku przyjmowania można odczuć podrażnienie żołądka i biegunkę.
 • Cynk - pierwiastek życia rozwiń opis
  niezbędny dla takich podstawowych funkcji organizmu jak trawienie. Pomaga na częste infekcje, wypadające włosy i łamiące się paznokcie. Dzięki niemu odczuwamy smaki i zapachy. Niedobór cynku może wywołać nerwicę lękową, znacznie częściej powoduje depresję a także zaburzenia funkcjonowania błon śluzowych - infekcje gardła, oczu, zespół suchego oka, zaburzenia odporności. Możliwe skutki uboczne: brak.
 • Avena Sativa - bogactwo minerałów rozwiń opis
  Trawa Owsa - ta znana wszystkim bylina obfituje w saponiny, flawonidy, minerały oraz alkaloidy niezbędne do prawidłowej pracy systemu hormonalnego. Możliwe skutki uboczne: nie są znane.
 • Ginseng - siła i młodość rozwiń opis
  Zeńszeń to zioło znane jako wzmacniające ciało i zapobiegające wielu chorobom. Oświeca umysł i ułatwia myślenie. Pomaga w leczeniu impotencji, zmęczenia, zapalenia stawów, objawów demencji starczej, obniżenia cholesterolu, zwiększenia energii, wydolności i wytrzymałości organizmu, zmniejsza skutki zmęczenia i stresu, zapobiega zakażeniom. Badania w Toronto (2000r.) wskazują, że żeńszeń może mieć pozytywny wpływ przy leczeniu cukrzycy - obniża poziom cukru we krwi o 20% więcej niż placebo. Jest jednym z najbardziej znanych i skutecznych suplementów długowieczności. Łagodzi wiele poważnych skutków starzenia się takich, jak zwyrodnienie układu krwionośnego, zwiększa możliwości fizyczne i psychiczne. Zwrócono także uwagę na jego pozytywne skutki w leczeniu raka i poprawie wyników sportowców. Możliwe skutki uboczne: zażywanie żeń-szenia z innymi suplementami diety może wywołać skutki uboczne, dlatego należy go przyjmować z rozwagą. Na początku może wystąpić erwowość i pobudliwość, które jednak ustępują po kilku dniach stosowania. Ginseng może zmniejszać zdolność koncentracji a także poziom cukru we krwi, nie jest zalecany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, gdyż jego działanie może być podobne do estrogenu. Rzadko występują ataki astmy, podwyższone ciśnienie krwi, kołatanie serca, bezsenność, lęk, euforię, biegunkę, wymioty, bóle głowy, krwawienie z nosa, bóle piersi, silniejsze miesiączki a także krwawienie waginalne po menopauzie.
 • Cnidium Monnier - płodność i pełna erekcja rozwiń opis
  zioło stosowane od wieków w tradycyjnej medycynie chińskiej jako balsam przeciw swędzeniu skóry, afrodyzjak i lek na płodność, zwiększając pożądanie zarówno kobiet jak i mężczyzn. Dziś uważa się, że Cnidium Monnier przede wszystkim polepsza uwalnianie tlenku azotu i powstrzymuje PDE-5. Rozluźnia mięśnie gładkie, polepszając funkcje seksualne i jest stosowany do zapobiegania męskich dysfunkcji seksualnych. Stosowany także przy osteoporozie, alergiach i badaniach nad rakiem. Skutki uboczne nie są znane.
 • Xanthoparmelia Scabrosa - ziołowa Viagra rozwiń opis
  Porost nazywany często "ziołową Viagrą". Jest inhibitorem enzymów odpowiedzialnych za zatrzymanie erekcji. Pobudza mięśnie gładkie miednicy do relaksacji, umożliwiając tym samym maksymalny przepływ i zwiększony napływ krwi, co w konsekwencji powoduje silniejsze i przyjemniejsze erekcje. Uznany za naturalny afrodyzjak. Możliwe skutki uboczne: nie są znane

Dodatkowe składniki:

Magnesium Stearate, Syloid 244

Sposób stosowania:

1 tabletka dziennie, popijając dużą ilością wody.

Skutki uboczne:

mogą wystąpić nudności, wymioty, biegunka, bóle głowy, krwawienie z nosa, euforia, lęk, bezsenność, nadmierne pobudzenie, wymioty, pragnienie, suchość w ustach, zawroty głowy, szybsze bicie serca, hiperaktywność seksualna. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze skladników produktu. Nie należy stosować podczas ciąży i karmienia piersią. W przypadku terapii hormonalnej stosowanie Viapro skonsultuj z lekarzem. W przypadku cukrzycy i nadciśnienia krwi zażywanie Vialafilu skonsultuj z lekarzem.

Czy Twoja erekcja jest adekwatna do Twojego wieku? Sprawdź!Czytaj dalej

 • Wiek 15 - 40 lat:
  Gdy jesteś młody zazwyczaj nie masz żadnych problemów problemów z erekcją. Osiągasz ją szybko i jest ona pełna. Jesteś w stanie dojść w dość krótkim czasie. Do tego szybko regenerujesz siły i po niedługim czasie po ejakulacji jesteś w stanie ponownie odbyć stosunek seksualny. Jednak z biegiem lat dostrzegasz, iż Twoje możliwość słabną. Możesz stracić możliwość erekcji, ejakulacji czy potrzebować bardzo długiej gry wstępnej. ED nie zawsze trzeba wiązać z wiekiem, ale często to jest właśnie główną przyczyną. Podczas badań na 1240 mężczyzn w wieku 18 - 91lat, aż 39% spotkało się z impotencją. Jednak żaden poniżej 20 roku życia nie miał dysfunkcji erekcji, nawet okazjonalnie. Dla porównania takie problemy występowały u 13% 40-49latków oraz aż u 76% mężczyzn powyżej 80 roku życia.
 • Wiek 41 - 69 lat:
  Możesz potrzebować intensywniejszej stymulacji. Jak również z biegiem lat erekcja może być coraz to słabsza. Nieodosobnione są też przypadki problemów problemów utrzymaniem erekcji do końca stosunku. Co ma negatywny wpływ na satysfakcję z życia seksualnego. Badania wykazały, iż 34% mężczyzn w wieku 41-69lat ma objawy ED, a u 12% tej grupy wykryto zaawansowane ED.
 • Wiek powyżej 70 lat:
  Jeśli jesteś po 70tce szanse na ED są wielokrotnie większe niż to było wcześniej. Impotencja nie jest zawsze kwestią starzenia się. Wielu mężczyzn w wieku 70-80lat wiedzie udane życie seksualne. Z badań wynika, że 60% czterdziestolatków nie spotkało się z ED. Zaś tylko 33% 70latków nie zostało dotkniętych symptomami zaburzeń erekcji.

Dzięki relaksacyjnym właściwościom tlenku azotu na komórki mięśniowe jest on coraz szerzej uznawanym ekskluzywnym związkiem chemicznym odpowiedzialnym za potencję. Podczas prowadzonych badań naukowych udowodniono, iż po aplikacji środka zaburzającego prawidłową regulację tlenku azotu w organizmie organizm ten ma ogromne problemy z potencją. Nie dochodzi do erekcji.

Ogromnie istotnym jest zrozumienie całego procesu. Gdy dochodzi do mentalnego podniecenia mózg wysyła odpowiednią paczkę impulsów elektrycznych, które przez rdzeń kręgowy docierają do odpowiednich komórek, mięśni. Po otrzymaniu sygnału przez właściwe tkanki dochodzi do rozpoczęcia procesów mających na celu wypełnienie penisa wzmożoną ilością krwi - dając efekt powiększenia i sztywności. W tym czasie układ nerwowy rozluźnia się, relaksuje.

W czasie, gdy oddaje się on relaksowi, krew ciągle wypełnia gąbczastą strukturę tkanek organu. Ciśnienie krwi rośnie, a żyły odpowiedzialne za odpływ krwi zatrzymują je - nie dopuszczając do przerwania procesu. Im więcej krwi napłynie do penisa, tym efektywniejszą erekcję osiągamy. Gdyż odpływ jest restrykcyjnie pilnowany.

Penis powraca do stanu miękkiego, gdy krew odpływa. Wszystkie te procesy podlegają molekułom tlenku azotu. Szczególnie sygnały wydawane przez układ nerwowy. Dlatego też musimy zadbać o dobre stężenie tego środka w naszym organizmie, co zagwarantuje nam poprawną komunikację prowadzącą do erekcji.

Vialafil-CR Gel - Pojemność 30ml

potencja

Vialafil-CR jest szybko działającym i efektywnym żelem

tekst do pozycjonowania

Stosowany w celu zwiększenia możliwości seksualnych. Gwarantuje pełnię sił seksualnych natychmiast i wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. W celu uzyskania najbardziej optymalnych rezultatów poleca się połączenie żelu z kapsułkami Vialafil (również w naszej ofercie).

Vialafil-CR dostarcza naturalnych składników oraz specjalnie dobranych ekstraktów dokładnie do obszarów, gdzie zostaje zastosowany. Dzięki rewolucyjnemu systemowi jego składniki bezzwłocznie wnikają przez skórę i zaczynają działać. W efekcie Vialafil żel pobudza tkanki penisa oraz przeciwdziała przedwczesnemu wytryskowi.

Opracowany jako miejscowe mleczko kosmetyczne, Vialafil-CR ma za zadanie w szybki sposób pobudzać przepływ krwi do tkanek penisa, poprawiając cyrkulację krwi w męskich organach. Vialafil-CR jest aplikowany dokładnie tam, gdzie będzie działał. Z tego powodu na efekty nie trzeba długo czekać. Vialafil ma także właściwości lubryklantu, co dodatkowo wpływa na uprzyjemnienie stosunku. Dzięki temu możesz liczyć na pełną satysfakcję z życia seksualnego obojga partnerów.

Wypróbuj go już dzisiaj!

Vialafil-CR został stworzony po to, by poprawiać erekcję i wydłużać stosunek. Dłuższy czas trwania stosunku z pewnością wpłynie na satysfakcję z życia seksualnego, co również wpływa pozytywnie na psychologiczne aspekty seksu.

Odkrycie roku!

impotencja

Tlenek azotu (NO) to najnowsze odkrycie wśród najbardziej efektywnych wspomagaczy zdolności seksualnych zarówno zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Zwiększa też męskie libido, w przypadku gdy jest osłabione przez różne czynniki. Badacze tego problemu twierdzą, iż tlenek azotu "może naprawić 90% wszelkich dysfunkcji seksualnych". Erekcja jest rezultatem napływu krwi do penisa. Tlenek azotu jest odpowiedzialny za ten proces, stad impotencja spowodowana jest brakami tego związku w naszym organizmie.

Kolejnym kluczowym składnikiem Vialafil-CR jest L-Arginina. Jest tlenkowym prekursorem tlenku azotu, którego zadaniem jest redukcja sztywności naczyń krwionośnych, zwiększenie napływu krwi oraz wspomaganie funkcji układu krwionośnego. L-Arginina pobudza ścianki naczyń krwionośnych do wydzielania tlenku azotu, wspierając naturalną cyrkulację krwi tj. rozszerzanie się naczyń. Tlenek azotu jest odpowiedzialny za pobudzające informację idące od mózgu. W efekcie mięśnie gładkie tkanki penisa dostają sygnał do relaksu, co pozwala na ułatwione wypełnienie się tkanki krwią.

Dowiedz się więcej

Normalnie, podczas podniecenia, krew jest kierowana do pęcherzyków znanych, jako corpus cavernosum. Znajdują się one w trzonie penisa. Napływająca krew prowadzi do powiększenia jak i usztywnienia się penisa. Proces ten jest wspierany przez krótko żyjące neutrotransmittery.

Tlenek azotu poprzez procesy syntezy aktywuje enzymy, które z kolei odpowiadają za cyclic guanosine monophosphate (cGMP). Jest to biochemiczny enzym odpowiedzialny za sygnalizowanie. W normalnych warunkach, cGMP daje sygnał komórkom mięśni gładkich do relaksu. Co prowadzi to wzmożonego napływu krwi do tkanek penisa.Vialafil jest odpowiedzialny jest za podniesienie męskiego libido oraz za poprawę erekcji. Dzieję się tak, gdyż składnik ten pobudza unerwienie organu płciowego do wzmożonej pracy - co przekłada się na poprawę erekcji i libido. Aktywne właściwości zwiększają poziom tlenku azotu, co wpływa pozytywnie na relaks mięśni gładkich, co z kolei prowadzi do lepszego ukrwienia penisa.

Zobacz inne zestawy Vialafilu:

 

Vialafil Tabletki

Vialafil Tabletki2

Vialafil Tabletki3

 

opinie

Srednia ocena z opinii
(28 Opinii klientow)
Napisz Recenzję
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Lek jest super, obawiałem się, że bede miał po tym zawroty glowy tak jak mi sie zadzrzało po innych lekach na potencję, po tym na szczęście brak, ale jest wystarczająco mocny i działa paę godzin, na prawdę nie narzekam tym bardziej ze świetna cena jak za tyle kapsułek, Henryk52
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
hej, swietne te tabletki sa, bardzo mocne i szybko dzialaja - nawet dosc dlugo trzymaja, jak dla mnie to jedenz fajniejszych na rynku dostepnych bez recepty, jesli chodzi o moja opinie porownawcza z innym ktore stosowalem do tej poty to vialafin jest dla mnie na pierwszym miejscu - raz ze dzialanie dwa ze cena.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
ja to nawet nie tylko dla panny, jakos mi lepiej z ta wiedza ze moge dluzej od niej ;P moze to egoistyczne, produkt jest na serio bardzo skuteczny-misza
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
kurcze pioro pińcet zloty za to... no niezle sie cenia, ale czego sie nie robi dla panny :___
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
tabletki drogie, ale dobrej jakosci, stosuje, sprawdzone, niezawodne, penis powieksza sie dodtkowo i dluzej potrafi figlowac, Marcin Kasprzyk
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
hehehe wbrew pozorom na serio moglo sie chlopakowi [rztrafic, jesli tego nie stosowale to powiem ci ze wiem o czym on pisze, bo to cholerstwo potężnie mocne jest ;) pozrawiam dlugodystansowców
Ocena: 3 z 5 Gwiazdek!
to ile ty tego lyknales ze ci pol dnia stal na bacznosc??????????
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
mi stal po pierwszej dwace 7 godzin a nie mialem stosunku, bylem przerazony ... no ale teraz juz biore tylko wtdy gdy jestem pewien ze bedzie jakas akcja
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
az dziw bierze ze takie mocne i dostepne bez wizyty u lekarza, tak czy siakzamawiam raz jeszcze bo dobra cena jak na klase produktu przystalo
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
oplaca sie, dziala, dyskretna przesylka, wszsytko najwyzszego lotu, Panki
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Owszem, pieniadze DOBRZE zainwestowane co procentuje skutkiem wiadomo gdzie ...
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
viagra i reszta to sie moze schowac, to jest dopiero czarny kon wyscigów :)
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
nareszcie coś co na mnie zadziałało, viagra to nie dla mnie ale vialafi jak najbardziej :D Mikołaj
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Kupuję hurtowo od 2 miesięcy i jestem bardzo zadwolony. Atrakcyjna cena. Wojciech Świerzbicki
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Jak na tabletki bez recepty to bardzo mocne. Wojtek56
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Skuteczność porównywalna do wiagry, tyle ze dziala ciut krócej. No ale cena duzo niższa! Marek
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Skuteczność porównywalna do wiagry, tyle ze dziala ciut krócej. No ale cena duzo niższa! Marek
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Jak na tabletki bez recepty to bardzo mocne. Wojtek56
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Kupuję hurtowo od 2 miesięcy i jestem bardzo zadwolony. Atrakcyjna cena. Wojciech Świerzbicki
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
nareszcie coś co na mnie zadziałało, viagra to nie dla mnie ale vialafi jak najbardziej :D Mikołaj
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
coś znacznie lepszego od viagry nie sądziłem, że mogę mieć taką erekcje... polecam Marek
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
opóźniony orgazm, ale za to jaki orgazm, polecam Marcel
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
nareszcie coś co na mnie zadziałało, viagra to nie dla mnie ale vialafi jak najbardziej :D Mikołaj
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Uzywam od pewnego czasu i widzę znaczna poprawę, szczefgólnie w porównaniu z żelem którego używałem wcześniej. Wojtek 23
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Jestem zadowolony, żel trochę zniczula członka i rzeczywiście orgazm jest opóźniony. Moge polecić!
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Kupuję hurtowo od 2 miesięcy i jestem bardzo zadwolony. Atrakcyjna cena. Wojciech Świerzbicki
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Jak na tabletki bez recepty to bardzo mocne. Wojtek56
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Skuteczność porównywalna do wiagry, tyle ze dziala ciut krócej. No ale cena duzo niższa! Marek
Napisz Recenzję

FAQ

 

1. Czym jest Vialafil?

Vialafil to formuła o ekstremalnie silnym działaniu, która wspomaga wzmożony napływ krwi do penisa podczas podniecenia. Zawiera Cnidim Monnier, kóry polepsza uwalnianie tlenku azotu. Tlenek azotu odpowiada za rozszerzanie się naczyń krwionośnych w trakcie wzwodu. Potwierdzono naukowo, iż odpowiednie połączenie tlenku azotu z tętnicami w obszarze penisa gwarantuje rozszerzenie i rozrost.
 

2. Co tlenek azotu (NO) ma do Sexu?

Związek ten jest bardzo ważnym regulatorem psychologicznych aspektów. W tym rozluźnienia naczyń krwionośnych, szczególnie tych drobnych - które stanowią o jakości przepływu w tkance. Podstawowym problemem jest niedostatek krwi, który uniemożliwia osiągnięcie orgazmu czy nawet erekcji. W głównej mierze jest to spowodowane przez naczynka. Na szczęście tlenek azotu odpowiednio reguluje ich relaksację. Tym samym umożliwiając prawidłowy napływ krwi do tkanek.
 

3. Czy Vialafil wpłynie na poziom mojego ciśnienia krwi?

Tak, składniki zawarte w Vialafilu mogą wpływać na ciśnienie krwi. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości bądź bierzesz leki na nadciśnienie zasięgnij porady swojego lekarza przed rozpoczęciem zażywania tej formuły.

4. Czy Vialafil jest bezpieczny?

Vialafil jest suplementem dietem, produktem dostępnym bez recepty, z tego względu jego stosowanie w porównaniu ze środkami na poprawę potencji dostępnymi wyłącznie na receptę wydaje się bezpieczniejsze. Mimo wszystko, należy pamiętać, że nawet składniki ziołowe mają skutki uboczne, dlatego stosuj Vialafil zgodnie z informacjami na opakowaniu. Przed użyciem zapoznaj się ze składem preparatu i ich skutkami ubocznymi. Jeżeli cierpisz na przewlekłe choroby i masz wątpliwości co do przyjmowania Vialafil, zasięgnij porady lekarza. Pamiętaj, że ziołowe produkty mogą wchodzić w interakcję z innymi lekami lub osłabiać/potęgować ich działanie.

Dla nas bezpieczeństwo jest podstawą! Vialafil nie wymaga żadnego oprzyrządowania, żadnych zabiegów, żadnych operacji czy jakichś ćwiczeń. Składniki formuły Vialafil pomyślnie przeszły wszystkie niezbędne testy i okazały się być w pełni bezpieczne i efektywne.

 

5. Czy Vialafil działa tak jak inne niebezpieczne, syntetyczne i bazujące na chemii leki?

Jeśli mielibyśmy się doszukać podobieństwa to byłoby to natychmiastowe działanie, długo trwające i bardzo silne erekcje. Jednak Viagra czy Cialis mają działanie doraźne (stosowane przed stosunkiem, działa kilka godzin), natomiast Vialafil należy spożywać regularnie, niezależnie od współżycia, a efekty mogą pojawić się dopiero w późniejszym czasie.
 

6. Czy Vialafil jest dla mężczyzn w każdym wieku?

Skuteczność Vialafil’u nie zależy od wieku. Bez obaw mogą go stosować osoby młode jak i starsze wiekiem. Radzimy jednak starszym osobom z problemami ciśnieniem tętniczym, aby skonsultowały się z lekarzem przed zażyciem jakichkolwiek suplementów

VIALAFIL - 90 KAPSUłEK + ŻEL GRATIS!

449,90zł
   

Twój koszyk

Koszyk więcej
...jest pusty

Centrum zamówien

zamówienia SMS/mobile:
512 10 98 07

tel. stacjonarny:
(22) 304 71 13

email: zamowienia@intymnosc.pl
GG: 3280078

pon-pt: 09:00-22:00
sob-niedz: 10:00-18:00

Centrum zamówien

CENTRUM
Sexshop w Warszawie
Galeria Pólnocna Dworca Centralnego
Aleje Jerozolimskie 54, lokal 55
pon-sob: 12:00-20:00
 
KABATY
Sexshop na Kabatach
ul. Kabacki Dukt 2
pon-pt: 09:00-22:00
sob-niedz: 10:00-18:00

Newsletter

Wlasnie zapisales sie do Newslettera Intymnosc.pl.
Juz tylko kilka klikniec dzieli Cie od dolaczenia
do elitarnego grona naszych czytelników. Sprawdz email i potwierdz
aktywacje Newslettera.
Twój email istnieje juz w naszej bazie.